pondělí, 20 únor 2017 22:14

Zpětné vazby ke konferenci

Zpětná vazby jsme během konference sbírali prostřednictvím dotazníků a některé další k nám pak dorazili ještě e-mailem. O některé se tu moc rádi podělíme:

Dobrý den milí přátelé z Ledovce,

dovolte, abychom Vám ještě jednou poděkovaly (matky nemocných...) za skvělou konferenci.

Přestože jsme se přihlašovaly později, byly jsme nadšené nejen výběrem hostů (Díky!), ale i Vaší připraveností. Videosál s přímým překladem a veškerým pohodlím... Díky! Výběr a chuť jídla a po celou dobu připravená voda s pokrájeným ovocem... Díky ! Zakončení celé konference vystoupením Cirkusu Paciento nám po opravdu hezkém dni vehnalo až slzy do očí... Díky!

Věřte, že vždy, budete-li pořádat podobnou konferenci s pro nás zajímavými hosty, velmi rády se opět zúčastníme...

Zdravíme Vás a přejeme hezké dny.

Blanka Kašparová a Jana Poljaková ze Sympathea, o.p.s

 

... Všichni jsme se velmi inspirovali vaší konferencí, odjíždíme plni nových nápadu a plánů. Ještě jednou velké díky za vaší energii, inspiraci, kteativitu a přátelství a ryzí význam recovery, jaký jen Ledovec může nabídnout. A., Belgie (přeloženo z angličtiny)

 

Dobrý večer,

...já i studenti si vážíme skvělé příležitosti spolupracovat s Vámi na organizaci mezinárodní konference. Studenti si velmi pochvalovali i možnost se konference zúčastnit (dva z profesních důvodů (soc. práce) pronikli i do přednášejícího sálu, stejní se s Vaší skupinou zúčastnili exkurze v Dobřanech) - takže i pro ně to bylo velmi prospěšné a již mi také děkovali za příležitost...

Dana Kovtunová, pedagožka SZŠ a VOŠZ Plzeň

 

... Rád bych vám napsal, že jsem si konferenci velice užil a že jsem byl nadšený. Odnesl jsem si hodně jak pro sebe tak i pro moji práci. Byl jsem nadšen oranizací, kterou pokládám za velmi zdařilou. Panovala velmi příjemná atmosféra a měl jsem pocit, že i naprostá většina účastníků si setkání užívala. Tím jste vyčarovali skutečně krásné setkání. Co se mě týká, tak mě jste pro případnou 2. mezinárodní konferenci o Recovery získali. Máte s tím ale jeden problém - nastavili jste laťku hodně vysoko.

Günther Lindner (přeloženo z němčiny)

 

 

 

 

 

Naposledy změněno středa, 08 březen 2017 16:24

Zpět do rubriky Zotavení aktuálně